Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  KapıKapı  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

5EverSexy Clan Başvurusu

YazarMesaj
rose_zeynep

5EverSexy Clan Başvurusu Empty
MesajKonu: 5EverSexy Clan Başvurusu   5EverSexy Clan Başvurusu Icon_minitimeÇarş. Mayıs 06, 2009 10:10 pm

Charımın ismi :5EverSexy
Charımın lwli :66 %31,07
Charımın npsi :10k
Charımın mesleği: Warrior
Eski klanım: Yakomozun allylerinden birinde idim.
Eski nickim: Ncs Basılmadı.

Nie Rawness Clanını şeçtim derseniz;En büyük nedeni dürüst ve doğru playler lığın azalması dır.Ama ben bunların hepsini Rawness clanında görebiliyorum.Böyle bir clanda ally lerinde bile olsa bir üyesi yada parçası olmaktan şeref duyarım.Öncelikle kendimden ve charımda bahsediyim.Oyunda bir kere bile kürüf etmişliğim yoktur bu size ne kadar zor görüne bilir ama doğrudur küfür ettiğimi gören olmamıştır.En küçük küfür bile olmadı.Sağdece 1 haftalığına bir arkadaşıma şifremi verdim o da küfür edidiği için ben oyunda haberini alır almaz arkadaşımdan şifreyi aldım ve gerekli kişidende özür dilemişimdir.Bu 1 önemli konu idi benim için 2 ci ise budaha çok sizi ilgilendiricektir.Benim lwlim düşük olması sizin clanı ortalamasından ally nin bile gerçi allyleriniz durumunu bilmiyorum ama sizin için herşey lwl se o başka insanlığın önemi olduğuna inanıyorum.Benim diyeceklerim bu kadar ben inanıyorumki lwl konusunu fazla takmıyacağınaza eğer ederseniz sorun şunada söyleye bilirim lwl kasılır ama insanlık biraz zor biz oyunda ne kişiler gördüm 80lwl gördük ama kişiliksiz olursa ben o chara char demem bir ws yatınca karşı kişiye güzel charmış güle güle kullan diye bilmek lazımdır.Tabikide sonuç size bağlı İNŞ. olumlu cevaplarını bekliyorum.

5EverSexy
(Furkan)

5EverSexy Clan Başvurusu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» JacKDifficulT clan başvurusu
» Rawness Clan Üyeleri